PIKNIK POD PIVOŇKAMI

5. června 2023


Začátek léta je v plném proudu a konečně je tepleji, všechno je zelené a vypadá tak nádherně. Moje dvě oblíbené pivoňky na zahradě konečně rozkvetly a voní tak intenzivně. Bohužel jejich sezóna je vždy příliš krátká a navíc předpověď počasí na další dny hlásí hodně deště, takže si myslím, že letos bude sezóna kratší než kdy jindy.


Proto jsem si je chtěla užít co nejvíc a našla jsem si kouzelné místo mezi pivoňkami a nasávala jsem nejen jejich vůni, ale i západ slunce. Doufám, že si tu užijete se mnou.










A PICNIC UNDER PEONIES


Early summer is in full swing and it’s finally warmer, everything is green and looks so beautiful. My two favorite peonies in the garden are finally started to bloom and they smell so intensive. Unfortunatelly the season is always too short and also the wheather forecast for next days is full of rain, so I think this year the season will be shorter then ever.


That’s why I wanted to enjoy them as most as I can and I found myself a magical spot between the peonies and soaked up not only their smell but also the sunset. I hope you enjoy some of my captures.







Okomentovat

Ahoj,
jsem moc ráda, že jste se zastavili. Děkuji za všechny komentáře a připomínky.

Alča

Co je nového na instagramu

© Mon cafe blog. Design by FCD.