Mon Café BlogJmenuju se Alča. Jsem vášnivou pekařkou, fotografkou a věčně optimistickým romantickým snílkem. Ráda se toulám opuštěnými ulicemi a přírodou a objevuji nová místa. Mám ráda vítr ve vlasech, šimrání slunce na tvářích, vůni moře a kýčovité západy slunce. Miluju malé útulné kavárny s duší, kde si ráda vychutnám kávu s přáteli a dám si něco sladkého na zub.

Kuchyně se stává mým království především o víkendech a jsem schopná péct i několikrát za víkend. První, co jsem se naučila byla bábovka a bublanina. Kromě klasických buchet a koláčů se ráda pouštím i do experimentů a zkouším nové recepty.

Když jsem blog zakládala, byla to spíš sbírka receptů pro mě a mé známé. Postupně jsem se ale začala zajímat i o focení a foodstyling. Prostřednictvím tohoto blogu bych vám chtěla přinášet radost a možná i trochu inspirace. Chci se s vámi podělit nejen o naše domácí recepty, ale také o tipy na zdravější dezerty. Před pár lety jsem pozměnila své stravovací návyky, a i když se v životě nezbavím "závislosti" na sladkém, snažím se hledat zdraví prospěšnější alternativy.
Budu ráda, když se u mě na chvilku zastavíte a necháte se některým z receptů inspirovat.


Alča
Okomentovat

Děkuji za všechny komentáře a těším se vás.
S láskou Alča ♥

Latest Instagrams

© Mon Café Blog. Design by FCD.